Hosting Firmaları Reseller Kampanyaları

Reseller Kampanyası – RS555

Güzel Hosting firmasının Tanışma Paketi olarak adlandırdığı RS555 Reseller Paketi

GÜZEL HOSTİNG KAMPANYASI

Güzel Hosting firmasının Tanışma Paketi olarak adlandırdığı RS555 Reseller Paketi ilk yıl olarak 55TL ücrete almanız mümkün.

Güzel Hosting sitesinin üst kısmında “kampanyalar” bölümünden paketi sipariş edebilirsiniz.

Kullanılması gereken indirim kodu: 9L85BF3ZMM

SATIN AL

RS555 Reseller Özellikleri;

İşletim Sistemi Linux‘dur.

Kontrol paneli cPanel,

5 GB Disk Alanı, (SSD Disk)

55 GB Aylık Trafik,

Sınırsız olarak site barındırabilirsiniz, tabiki disk limitiniz boyutu boyunca olacaktır.

Sınırsız Mail hesabı,

Sınırsız FTP hesabı

Sınırsız Mysql Veritabanı açabilirsiniz.

PHP versiyonlar: 5.1 – 5.2 – 5.3 – 5.4 – 5.5 – 5.6 – 7.0

Haftalık Yedekleme Yapılmaktadır.

Türkiye lokasyon (Net internet veya Radore olarak firmaya bildirim oluşturmanız durumunda lokasyon değişikliği yapabilirsiniz.)

Bir kaç Ek bilgi;

PHP SELECTOR: PHP Selector sayesinde, web sitenizde çalışmasını istediğiniz PHP sürümü ve PHP modüllerini kendiniz seçebilirsiniz. Bu sayede neredeyse her script ile sorunsuz çalışma sağlanmaktadır.

Kontrol panelinizdeki Softaculous sayesinde, 200’den fazla hazır scripti birkaç tıklamayla kolayca kurabilirsiniz.

Cron Jobs(Zamanlanmış Görevler) ile, sitenizde belirli işlemlerin belirli aralıklarla otomatik olarak çalıştırılmasını sağlayabilirsiniz.

CLOUDLINUX/CAGEFS: Cloudlinux işletim sistemi üzerindeki cageFS özelliği ile, her kullanıcı sunucu içinde sadece kendi dosyalarına hapsolur. Diğer kullanıcıların verileri/dosyaları hiçbir şekilde görünmez ve ulaşılamaz. Bu sayede sunucuda üstün güvenlik sağlandığı gibi, sunucu kaynaklı bir durum neticesinde sitelerinizin hacklenmesi riski ortadan kalkar.

Hosting hizmetiniz ile ilgili sorunlarda 7/24 çalışan ekipten destek alabilirsiniz.

GÜZEL HOSTİNG İNTERNET HİZMETLERİ

Türkiye’nin en iyi hosting firmalarından birisi olan Güzel Hosting İnternet Hizmetleri‘nin sunmuş olduğu bu kampanyadan faydalanmanızı önermekteyiz. Gerçek anlamda herkesimin takdirini toplayan bir firmadır. Gerek esnek yapısı ile gerekse sunmuş olduğu kaliteli ve hızlı destek ile sayılı firmalardan biridir. Hosting kaynaklı yaşadığınız herhangi bir sorunu kendilerine iletmeniz durumunda çok kısa bir zamanda çözüme kavuşturmaktadırlar. Yazılımsal sorunlarınız da ise bilgileri dahilinde sizlere ellerinden geldiğince yardımcı olmaktadırlar. Sunucuları Lokasyon olarak Denizli (Netinternet), İstanbul (Radore) ve Fransa (Ovh) veri merkezlerinde barınmaktadır.

Sitelerinizin taşıma işlemini ücretsiz olarak gerçekleştirmektedirler ve bunun yanı sıra ücretsiz olarak SSL sertifikası sağlamaktadırlar. Sitede görülen ücretleri nettir ve ekstra olarak kdv vs. gibi ek ücret talep edilmemektedir. Yurt dışı merkezli firma olduğu için kdv ücreti bulunmamaktadır. Müşteri panellerinde yer alan faturalar kısmından faturalarınızı görebiliyor ve yazıcınızdan yazdırabiliyorsunuz. Firmanın genel merkezi Kıbrıs’ta bulunmakta, teknik ve operasyon departmanı ise İstanbul/Ataşehir‘de yer almaktadır.

7/24 çalışan ekipleri bulunmakta ve telefon, ticket üzerinden anında dönüş sağlamaktadırlar. Gerçekten adı gibi güzel bir hosting firması ile çalışmak istiyorsanız sizlere bu firmayı kesinlikle önerebilirim. İnternet üzerinden bir çok webmaster forum sitelerinde ve blog sitelerindeki firma hakkında yazılan konuları, yorumları okuyabilirsiniz. Şuana kadar firma hakkında hiç bir şikayet okumadım görmedim. Herkese sağlıklı ve iyi alış verişler dileriz.

RS555 Reseller paketine değinmek gerekirse, bu paketi aldığınızda sizlere WHM giriş bilgileri iletilmektedir. Reseller içerisine başka bir site eklemek isterseniz whm panelinize giriş yaparak, Create a New Account kısmından sitelerinizi ekleyebilirsiniz. Fakat eklemeye çalıştığınızda hata alıyorsanız paket tanımlaması yapmanız gerekmektedir.  Add a Package kısmından yeni paket eklemelisiniz. Paket eklerken örneğin reseller paketinizin toplam disk alanı 1 gb ise paketiniz de 100 mb disk alanı belirtmelisiniz. Trafik limiti içinde aynı işlemi yapmalısınız sonrasında List Accounts kısmına girerek ana sitenize bu paketi Change Plan kısmından tanımlamalısınız. Tanımlama sonrasında Yeni site ekleme kısmı aktif olacaktır. Konu hakkında sizlere ufak bilgilendirme yapmış oldum, detaylı bilgiyi zaten firmaya ulaşarak sorabilirsiniz.

Paket hakkında kafanıza takılan farklı bir konu olursa bu konu altından yorum olarak bizlere sorabilirsiniz, en kısa sürede cevaplamış olacağız. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere, esenle kalın.

1 Comment

  • Kullandığım bir reseller paketi. Gerçekten herkese tavsiye ederim. Hele ki Guzel.net.tr firmasının kalitesi tartışılmaz. Her konuda gerekli destekleri sağlıyorlar. Teşekkürler

Leave a Comment