Hosting Kampanyaları İndirim Kuponları

Güzel Hosting Limitsiz Hosting İndirim Kodu

TR Lokasyon Teksite-Limitsiz ve Limitsiz paketlerinde ilk ay için sadece 0.99TL!

Normal şartlarda bu hosting paketlerinin aylık ücreti teksite-limitsiz: 14,90 TL – limitsiz paket: 19,90 TL‘dir.

Sipariş sırasında kullanmanız gereken indirim kodu: QA4P0RDGUM

Limitsiz Hosting Özellikleri;

İşletim Sistemi Linux‘dur.

Kontrol paneli cPanel,

Limitsiz Disk Alanı, (SSD Disk)

Limitsiz Aylık Trafik,

Dosya kullanım/inode limiti 250.000’dir

Sınırsız Mail hesabı,

Sınırsız FTP hesabı

Sınırsız Mysql Veritabanı açabilirsiniz.

PHP versiyonlar: 5.1 – 5.2 – 5.3 – 5.4 – 5.5 – 5.6 – 7.0

Haftalık Yedekleme Yapılmaktadır.

Türkiye lokasyon (Net internet veya Radore olarak firmaya bildirim oluşturmanız durumunda lokasyon değişikliği yapabilirsiniz.)

Bir kaç Ek bilgi;

PHP SELECTOR: PHP Selector sayesinde, web sitenizde çalışmasını istediğiniz PHP sürümü ve PHP modüllerini kendiniz seçebilirsiniz. Bu sayede neredeyse her script ile sorunsuz çalışma sağlanmaktadır.

Kontrol panelinizdeki Softaculous sayesinde, 200’den fazla hazır scripti birkaç tıklamayla kolayca kurabilirsiniz.

Cron Jobs(Zamanlanmış Görevler) ile, sitenizde belirli işlemlerin belirli aralıklarla otomatik olarak çalıştırılmasını sağlayabilirsiniz.

CLOUDLINUX/CAGEFS: Cloudlinux işletim sistemi üzerindeki cageFS özelliği ile, her kullanıcı sunucu içinde sadece kendi dosyalarına hapsolur. Diğer kullanıcıların verileri/dosyaları hiçbir şekilde görünmez ve ulaşılamaz. Bu sayede sunucuda üstün güvenlik sağlandığı gibi, sunucu kaynaklı bir durum neticesinde sitelerinizin hacklenmesi riski ortadan kalkar.

Hosting hizmetiniz ile ilgili sorunlarda 7/24 çalışan ekipten destek alabilirsiniz.

Limitsiz hosting paketine değinmek gerekirse; Dünyanın hiç bir yerinde Limitsiz olarak bir hizmet sunulmaz, disk alanı olarak limitsiz kullanım sağlayabiliyorsunuz fakat dosya kullanımınız limitli olacaktır. Dosya kullanımı da limitsiz olsa ozaman sunucuya ne gerek kalacak ki ? Bunun yanı sıra hosting paketlerinde anlık olarak %25 Cpu ve 512 Mb Ram tüketimi hakkına sahip olursunuz. Buda limitsiz olsa hosting kavramının bir anlamı kalmaz. Limitsiz hosting içerisine eklenen tüm siteler kaynak limitleri ortak olarak kullanır. Yani iyi optimizasyon edilmeyen yazılımınız var ise limitsiz hosting içerisinde barındırmanızı pek önermemekteyiz. Bunun yerine ayrı ayrı paket alabilir veya reseller paketi kullanabilirsiniz. Limitsiz paketlerde domainlariniz add-on olarak eklenmetedir ve ana sitenize alt etki alanı olarak oluşmaktadır. Yazılım içerisinde alt etki alanına link vermezseniz herhangi bir sorun teşkil etmeyip, google tarafından da indexlenmez, bu konuda rahat olabilirsiniz.

Türkiye’nin en iyi hosting firmalarından birisi olan Güzel Hosting İnternet Hizmetleri‘nin sunmuş olduğu bu kampanyadan faydalanmanızı önermekteyiz. Gerçek anlamda herkesimin takdirini toplayan bir firmadır. Gerek esnek yapısı ile gerekse sunmuş olduğu kaliteli ve hızlı destek ile sayılı firmalardan biridir. Hosting kaynaklı yaşadığınız herhangi bir sorunu kendilerine iletmeniz durumunda çok kısa bir zamanda çözüme kavuşturmaktadırlar. Yazılımsal sorunlarınız da ise bilgileri dahilinde sizlere ellerinden geldiğince yardımcı olmaktadırlar. Sunucuları Lokasyon olarak Denizli (Netinternet), İstanbul (Radore) ve Fransa (Ovh) veri merkezlerinde barınmaktadır. Sitelerinizin taşıma işlemini ücretsiz olarak gerçekleştirmektedirler ve bunun yanı sıra ücretsiz olarak SSL sertifikası sağlamaktadırlar. Sitede görülen ücretleri nettir ve ekstra olarak kdv vs. gibi ek ücret talep edilmemektedir. Yurt dışı merkezli firma olduğu için kdv ücreti bulunmamaktadır. Müşteri panellerinde yer alan faturalar kısmından faturalarınızı görebiliyor ve yazıcınızdan yazdırabiliyorsunuz. Firmanın genel merkezi Kıbrıs’ta bulunmakta, teknik ve operasyon departmanı ise İstanbul/Ataşehir‘de yer almaktadır.

7/24 çalışan ekipleri bulunmakta ve telefon, ticket üzerinden anında dönüş sağlamaktadırlar. Gerçekten adı gibi güzel bir hosting firması ile çalışmak istiyorsanız sizlere bu firmayı kesinlikle önerebilirim. İnternet üzerinden bir çok webmaster forum sitelerinde ve blog sitelerindeki firma hakkında yazılan konuları, yorumları okuyabilirsiniz. Şuana kadar firma hakkında hiç bir şikayet okumadım görmedim. Herkese sağlıklı ve iyi alış verişler dileriz.

 

1 Comment

Leave a Comment