Hosting Kampanyaları

Güzel Hosting E-Ticaret Paketi

“Neden bir web sitem olsun ki ?” sorusu artık hiç kimse tarafından sorulmuyor çünkü internetin ve web sitelerinin önemi artık hermen herkes tarafından tartışılmaz bir biçimde kavrandı.

Belli bir konuda uzaman her kişinin, her topluluğun, her şirketin bir web sitesi olmalı. Web siteleri, uzman olarak kendinizi tanıtabileceğinizve birikiminizi başkalarıyla paylaşabileceğiniz, belli bir konuya ilgi duyan insanları bir araya getirebileceğiniz sanal platformdur. Şirketinizin karlılığını ve verimini artırabileceğiniz bir araç olabilir. Amaç ne olursa olsun, aklınızda en azından birkaç tane web sitesi fikri olduğunu düşünüyoruz.

Web sitelerini yöneten kişileri “webmaster” adını veriyoruz. Bir webmaster, tek başına tasarım, programlama, içerik üretme, içeriği girme, arama motoru optimizasyonu gibi işlerin tamamını yürütebileceği gibi; bu işler farklı kişiler arasında da dağıtılabilir. Bu konuların hepsinde birden uzmanlaşmanız zordur, ama her konuda en azından giriş düzeyinde bilgi sahibi olursanız bir siteyi rahatlıkla yönetebilirsiniz. Yeni bir site kurarken -her şeyi kendiniz yapmazsanız bile nelerin yapılması gerektiğini bilirsiniz.

Tanıtacağımız paket elektronik ticatet ( e-ticaret) siteleri açmak isteyenler, fakat bu konuda bir nebze bilgi sahibi olanlar için uygun olacaktır. Bu paket e-ticaret yazılımları için düzenlenmiş barındırma (hosting) paketidir. Yani paketin içerisinde hazır yazılımlar mevcut olacaktır, fakat e-ticaret hizmeti sunan firmalar gibi tamamen hazır bir şablon yoktur. Yazılımları kontrol panel içerisinden tek tık ile kurabilmektesiniz. Kurulum yaptıktan sonra şablon yani tema gibi yüklemeler tarafınızdan yapılması gerekecektir. Başta da belirttiğimiz gibi bu konuda az da olsa bilginiz olması gerekmektedir. Panel içerisinde Opencart, Prestashop vb. gibi en çok tercih edilen yazılımlar mevcuttur. Kurulum sonrasında default olarak sunulan şablon ile karşılaşacaksınız.

 

Opencart default görünüm;

 

Paketin özelliklerine gelecek olursak, 4 adet paket sunulmaktadır. 1 GB ile 15 GB arasından disk alanı (SSD). 50 GB ile 500 GB arasında Trafik limiti, Limitsiz E-posta ve Limitsiz FTP hesabı mevcuttur. Tükçe kontrol paneli (cPanel) kullanabilmektesiniz.

Ayrıca paketin yanında Ücretsiz Domain, Ücretsiz SSL Sertifikası ve Ücretsiz Dedicated İp adresi tanımlanabilmektedir. Paketleri incelemek ve satın almak için Güzel Hosting Sitesine giriş yapabilirsiniz.

 

Güzel Hosting’e Giriş Yap

 

 

Leave a Comment